Dlaczego Blog MM ?

Witamy,

Blog informacyjny MegaMatmy powstał z myślą o Was, o młodzieży i ich nauczycielach, którzy stoją przed faktem: matematyka i obowiązek matury!!!

To co czytacie, nie jest przymilaniem się, tylko szczerym wyznaniem. Serwis MegaMatma.pl tworzymy, by przygotować polską młodzież do obowiązkowej matury z matematyki. Mamy jednak świadomość, że jest to proces wieloletni, który ma swój początek w szkole podstawowej. 😉 Dlatego nasz portal to baza materiałów i zadań na każdy etap nauki.

Portal  MegaMatma.pl tworzymy codziennie, nie omijając sobót i niedziel. Kilkanaście osób, wykształconych matematyków, pisze dla Was artykuły i tworzy klasówki. Następnie oddajemy je do korekty i ważne – recenzji, i wreszcie … wstawiamy do serwisu. Bardzo się wtedy cieszymy, że jest kolejny artykuł w portalu 🙂

I co dalej … ?  Mamy świadomość, że Wy o tym nie wiecie.  No bo skąd ?

Dlatego właśnie, powstał blog MM. To  jest miejsce, gdzie na bieżąco umieszczamy linki do wszystkich nowych tematów czy klasówek, byście mogli szybko o tym wiedzieć. Dodatkowo informujemy o promocjach i konkursach. Mamy nadzieję, że blog MM pomoże Wam łatwiej korzystać z naszego serwisu, a dzięki niemu szybko traficie do poszukiwanych treści.

Miłego uczenia się z MegaMatmą!

PS. Piszcie do nas na: biuro@megamatma.pl

Pozdrawiamy:

Redakcja portalu MegaMatma.pl

Dodaj komentarz