Wierzymy w nauczanie online :)

Z uwagi na ogłoszenie stanu epidemii w Polsce szkoły zostały zamknięte.  Przyszedł czas na obowiązkowe nauczanie zdalne. W jednym momencie wszyscy zostali wrzuceni na „głęboką wodę” edukacji online. Nauczyciele, uczniowie, rodzice, dziadkowie i opiekunowie. I nie jest łatwo 🙁
Niestety nie zawsze uczniowie, rodzice czy nawet pedagodzy radzą sobie w nowej rzeczywistości „szkolnej”.

MegaMatma przychodzi Państwu z pomocą. Od zawsze wierzymy, że można uczyć się i nauczać online. Od lat propagujemy wykorzystanie nowoczesnych technologi w edukacji. Świat się zmienia, i również szkoła powinna się zmieniać!
Stworzyliśmy serwis megamatma.pl właśnie po to, by można było z dowolnego miejsca z dostępem do internetu uczyć się matematyki. Z domu, parku czy z kawiarni, bez potrzeby korzystania z drukowanych książek czy starych zeszytów szkolnych.

W MegaMatmie dajemy gotowe tematy z każdego działu omawianego w szkole. Doskonale wytłumaczona teoria, zestawy wzorów i słownik oraz pełne rozwiązania każdego przykładu czy zadania, czasami kilkoma sposobami. Tysiące zadań z rozwiązaniami i świetnie przygotowane arkusze egzaminacyjne. Dział klasówki jest bardzo rozbudowany.
MegaMatma jest przydatna do nauki bieżącej i nadrabiania zaległości, do przygotowywania się do egzaminu czy tworzenia materiałów dla uczniów.

Jak korzystać z serwisu można dowiedzieć się z Mini Podręcznika Użytkownika MegaMatma.

Przygotowaliśmy również niespodziankę!
Bezpłatnie można zapoznać się z wybranymi tematami. Są to popularne artykuły, często czytanie przez naszych użytkowników.

Sprawdź przykładowe materiały:

UŁAMKI
4.1 Dodawanie i odejmowanie ułamków zwykłych. Mnożenie przez liczbę naturalną. Ułamek danej liczby naturalnej. Mnożenie ułamków zwykłych (także mieszanych).
RÓWNANIA
7.1 Tworzenie równań pierwszego stopnia z jedną niewiadomą. Równanie i jego rozwiązanie.
FUNKCJE
4.3 Rysowanie wykresów funkcji y=f(x+a), y=f(x)+a, znając wykres y=f(x).

Jeśli Ci się spodoba, nie zwlekaj!
Zamów dostęp do Konta Premium na 3 m-ce w cenie jednego za 30,75 zł.
Korzystaj z wiedzy, testów, zadań i rozwiązań bez ograniczeń!

Życzymy zdrowia!